ABC Museum Striptekenen( 8 t/m 12 jaar)

Omdat zelf strips tekenen gewoon heel erg leuk is, organiseert het ABC speciaal voor kinderen van 8 t/m 12 jaar in de zomervakantie twee keer een workshop striptekenen!

In het ABC kun je nog tot en met september een mooie tentoonstelling te zien over een bijzonder stripboek: MAGOR. De tentoonstelling laat je zien hoe het stripboek gemaakt is, vanaf de allereerste krabbels en schetsen tot de uiteindelijke boek.

Hoe leuk is het om zelf ook een stripverhaal te bedenken! En daarom organiseert het ABC een workshop waarin je dat kunt leren. Je gaat je zelfverzonnen verhaal vertellen in een plaatjes met tekstballonnen. Bijvoorbeeld een verhaal over je avonturen in de zomervakantie, of over een bijzondere droom.
Maak van jezelf een stripfiguur (of van iemand anders of een huisdier ) en leer hoe je emoties in een gezicht kunt tekenen. Aan het eind ga je naar huis met een zelfgemaakt stripverhaal.

De workshop is voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar.
Kosten: € 10,00 per kind
(kinderen met een Haarlempas betalen € 2,50).
Er is plaats voor maximaal 8 kinderen, dus reserveer snel een plek!

Wij zorgen voor limonade en wat lekkers.
Wil je ook meedoen? Klik HIER om direct te reserveren. 

Data en tijden:

vrijdag 30 augustus, 10.00-12.00 uur

Nog even de spelregels:

  • je bent tussen de 8 en 12 jaar;
  • de workshop is alleen voor kinderen, niet voor ouders/begeleiders.

ABC Museum Striptekenen( 8 t/m 12 jaar)

ABC Museum

Groot Heiligland 47
2011 EP Haarlem

  • Centrum
  • 10:00 - 12:00 uur
  • €10

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

ABC Architectuurcentrum Haarlem

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu