Haarlemse Dichtlijn: In de Oerkap

Ook de Haarlemse Dichtlijn wil, in minder hoogdravende woorden, al wie dit leest een goed en gloedvol 2026 wensen. Gloeiend en verbonden gaan we het jaar van start met drie avonden in Oerkap.

We zijn dit seizoen minstens drie keer in de Oerkap, waar per avond ongeveer 10 dichters kunnen voordragen: 

  • Op woensdag 14 januari presenteert Ingrid Elsing. Er is dan muziek van Bert Visser.
  • Op woensdag 11 februari vormt het Utrechtse trio T-Jox uit Utrecht het muzikale intermezzo. Check ze op:  Had Ik Jou Nog Maar Niet Ontmoet.
  • En op woensdag 11 maart komen Jan en Epke uit Amersfoort onze avond opluisteren.

Je kunt voor deze drie open avonden een verzoek tot optreden aanmelden bij: podia@haarlemsedichtlijn.nl.
Per avond is er ruimte voor ongeveer 10 dichters. Publiek is welkom, toegang gratis.

Haarlemse Dichtlijn: In de Oerkap

Oerkap

Harmenjansweg 95
2031 WJ Haarlem

  • Centrum
  • 11 maart
  • 20:00 uur
  • Gratis

Deel deze activiteit

Initiatiefnemers

De Oerkap
Haarlemse Dichtlijn

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu