Bewust Haarlem: Lezing over Stads en Weidevogels bij Het Vogelhospitaal

Het gaat niet goed met veel vogelsoorten. Diverse oorzaken worden genoemd, zoals: dakrenovaties, verdichting en verstening van het stedelijk gebied, pesticidegebruik, verdroging van het agrarisch gebied, opwarming van het klimaat etc.

Als het gaat om de aanpak van die oorzaken oppert men wel natuur inclusief bouwen in het stedelijk gebied en zelfs het afschieten van de vos (bescherming weidevogels).

De achteruitgang van weide- en stadsvogels wordt echter goeddeels veroorzaakt door voedselgebrek als gevolg van de menselijke ingrepen in hun biotoop.

Peter Bulsing zal in een korte lezing van 90 minuten de oorzaken belichten en de relatief eenvoudige aanpak van dat probleem.

Vogelhospitaal 19 februari

19.00 – 21.00 uur

Vergierdeweg 292
Haarlem

Bewust Haarlem: Lezing over Stads en Weidevogels bij Het Vogelhospitaal

Vogelhospitaal

Vergierdeweg 292 Haarlem
Haarlem

  • Noord
  • 19:00 - 21:00 uur
  • Gratis

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

Haarlem brede activiteiten

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu