OVER DE BRUG EN TERUG
29 en 30 maart 2025
Kunstenaars en ambachtslieden uit de twee wijken Bakenes en Burgwal in het centrum van Haarlem, gooien de deuren van hun werkruimte, atelier of woning open. De kunstroute ‘Over De Brug En Terug’, een initiatief van lokale kunstenaars en buurtbewoners, is opgezet om de zintuigen te prikkelen en de geest te verheffen.
Of je nu een doorgewinterde kunstkenner bent of gewoon op zoek bent naar een avontuurlijke uitje, ‘Over De Brug En Terug’ biedt voor elk wat wils. De route slingert door pittoreske straatjes van de twee oudste wijken in het centrum van de stad, langs de mooiste grachten en over de beroemdste brug die Haarlem rijk is, waarbij je wordt meegevoerd op een reis vol artistieke ontdekkingen. En die route kun je zelf bepalen.
Op deze website HIER vind je alle deelnemende kunstenaars, ambachtbeoefenaars en locaties.
Op de plattegrond komen (nog) een aantal pleisterplaatsen, waar een hapje en/of drankje gekocht kan worden.
Wil je een papieren folder? Ga dan naar een van de locaties in de Burgwal of Bakenes en haal het daar. (pas vanaf half maart)
Je kunt het document hier downloaden als het klaar is…..
Veel plezier.