Teylers: Rondleiding bibliotheek (vanaf 10 jaar)

Na het succes van vorig jaar is Teylers Museum van 8 juli tot en met 3 september weer in zomerse festivalsferen! Sluit aan bij een van de vele activiteiten rondom kunst, wetenschap en de idealen van grondlegger Pieter Teyler en doe de topstukken-tour. Hiermee ontdek je in 30 minuten meer over de collectie en historie van het oudste museum van Nederland.

Bekijk het blokkenschema 

Alle activiteiten zijn gratis, je hebt wel een ticket voor het museum nodig. Let op: voor de meeste activiteiten heb je een voucher nodig. Je kunt deze op de dag zelf in het museum afhalen (op=op).
Boek je ticket.

Rondleiding Bibliotheek
Familierondleiding
Ooit de historische Bibliotheek van Teylers van binnen gezien?
In deze filmische ruimte liggen kapitale boeken vol kennis van
over de hele wereld. Ga mee en ontdek het verhaal achter een
verborgen stukje Teylers.
• Vanaf 10 jaar.
• Haal een voucher bij het informatiepunt (nr. 1, zie plattegrond)
> Start in Ovale Zaal (nr. 6)

8 juli tot en met 3 september  Verschillende tijden op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Teylers: Rondleiding bibliotheek (vanaf 10 jaar)

Teylers

Spaarne 16
2011 CH Haarlem

  • Centrum
  • Toegang museum

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

Haarlem brede activiteiten

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu