023Jazz: Jaïnda

Jaïnda

Indrukwekkende vocaliste Jaïnda gooit hoge ogen met debuutplaat ‘Lighthouse’, geschreven en geproduceerd samen met Jonathan Quarmby (Kovacs, Ziggy Marley, Lewis Capaldi, James Arthur), en brengt dit met een vierkoppige band.

Het winnen van het landelijke ‘Kunstbende Young Creators Festival’ en haar selectie en succesvolle deelname aan het talentvolle Nationaal Jeugd Jazz Orkest zijn daar een bevestiging van. Ze kreeg in die periode vocal coaching van Michelle David en Ruben Hein.

JAÏNDA breng grote zangeressen uit het naaste verleden in herinnering met een mix van jazz, soul, en pop. Haar eigen sound, twists en songs stuwen haar door naar het heden en een ongetwijfeld mooie toekomst.

Door haar kwaliteiten en gedrevenheid is JAÏNDA veel gevraagd. Zo is ze de zangeres van de song “Zorghart”, de spil van een landelijke campagne (juni 2023) met als doel: meer personeel in de gezondheidszorg.

De samen met producer Jonathan Quarmby (James Morrison, Kovacs, James Arthur) in Londen en Amsterdam opgenomen EP genaamd Little Bird is inmiddels uitgekomen.

21.00uur op 6 oktober 2024
Phil Café  Tickets €17,50 te bestellen: 

Hier

023Jazz: Jaïnda

Phil Café

Lange Begijnestraat 11
2011 HH Haarlem

  • Centrum
  • 21:00 uur
  • €17,50

Deel deze activiteit

Initiatiefnemers

Muziek in Haarlem
Phil Haarlem

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu