Slachthuis: Marbled Eye (US) + KRAM

Marbled Eye (US) + KRAM

19 juni

Deuren 19:30

Schade: presale €10,- // daysale €12,- te bestellen: op deze site

Marbled Eye:

Marbled Eye is een post-punk band uit Oakland, Californië. Met doordenderende vocals en vlijmscherp gitaarwerk, wist de band de afgelopen jaren aanzien te werven als één van de meest opwindende en geprezen bands in de lange traditie van de Amerikaanse postpunk.

KRAM:

KRAM is een Iers-Nederlandse alternatieve rockband uit Amsterdam met een donker post-punk randje en een punk attitude die barst van urgentie. In mei 2025 debuteerde de band op Sniester, waar ze meteen een lovende recensie van 3voor12 ontvingen: “Een verzameling muzikanten die met protestsongs, Ierse bravoure en keiharde riffs gewoon een ijzersterke show weten neer te zetten”. Hierna waren ze te zien op onder andere Left of the Dial, in De Drie Gezusters tijdens ESNS, in Skatecafé tijdens het 10-jarig jubileum van Indie in Town en in het voorprogramma van artiesten als Maruja, The Undertones, Queen’s Pleasure.
Ook wonnen ze de Amsterdamse Popprijs: “Vier rockende jochies zetten een dijk van een nummer in met vet slickgitaar, flitsende riffs en branie in de zang en optreden. Hun energieke en dynamische inzet slaat goed aan, ze krijgen moeiteloos het publiek mee” – 3voor12.

Slachthuis: Marbled Eye (US) + KRAM

Slachthuis

Rockplein 6
2033 KK Haarlem

  • Oost
  • 19 juni
  • 19:30 uur
  • 10/€12

Deel deze activiteit

Initiatiefnemers

Muziek in Haarlem
Slachthuis

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu