Patronaat: Lansdowne + Dovecage + Killakoi + Less Than Hollow

Lansdowne + Dovecage + Killakoi + Less Than Hollow

Rockband komt opnieuw Haarlem op de kop zetten met uitstekende live-show
vr 15 nov 2024
Stage 2
€ 18,00 te bestellen: Hier
Deuren: 19:30
Start: 19:50

Ze stonden onlangs al als support van RED in Patronaat en nu komt Lansdowne terug op vrijdag 15 november. De band heeft op de ouderwetse manier naam gemaakt door héél veel internationaal te touren. Ook in Haarlem komen ze samen met Killakoi, Dovecage en Less Than Hollow nu hun uitstekende live-reputatie weer waar maken.

Lansdowne deelde het podium al met rockzwaargewichten als Theory of a Deadman, Puddle of Mud, Creed, Black Stone Cherry, Pop Evil en dus RED. De band keerde na een hiatus in 2017 terug met de keiharde single ‘Savage’ en fanfavoriet ‘Falling Down’. In 2022 tekende ze een platencontract bij AFM Records en dat zorgde ervoor dat de band al snel bovenaan de Duitse hitlijsten stond met single ‘Halo’ en voor een Europese tour met Ice Nine Kills. Op dit moment werkt de band aan nieuwe muziek waarvan ze ongetwijfeld iets van laten horen in Patronaat!

Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.

Patronaat: Lansdowne + Dovecage + Killakoi + Less Than Hollow

Patronaat

Zijlsingel 2
2013 DN Haarlem

  • Centrum
  • 19:50 uur
  • €18

Deel deze activiteit

Initiatiefnemers

Muziek in Haarlem
Patronaat

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu