Pletterij: Seizoensopening politiek café

Thema o.a Rechtvaardig Besluiten in Haarlem

In maart 2026 kiest Haarlem een nieuwe gemeenteraad. De politieke partijen bereiden zich daarop voor. Belangrijk onderwerp: hoe kunnen belangrijke besluiten over bijvoorbeeld de inrichting van de openbare ruimte en de verdeling van publieke middelen in Haarlem op een rechtvaardige manier gemaakt worden? En wat vraagt dit van de politiek en de inwoners.

De Pletterij en Stichting Stadsgesprekken organiseerden daarover op 23 maart en 10 mei twee bijeenkomsten, voor Haarlemmers. Op 3 september wordt de opbrengst van deze bijeenkomsten aan de politiek gepresenteerd en gaan we in gesprek.

Gratis, wel reserveren. Dat kan: Op deze site

Pletterij: Seizoensopening politiek café

Pletterij

Lange Herenvest 122
2011 BX Haarlem

  • Centrum
  • 20:00 - 22:00 uur
  • Gratis, wel reserveren

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

Pletterij

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu