Verlieservaringen hebben wij allemaal. Denk maar aan het verlies van een dierbare, een scheiding, het verlaten van je thuis of verlies aan gezondheid.
Sommige verliezen zie je aankomen en kunnen je alsnog overvallen. Er zijn ook verliezen die komen als een duveltje uit een doosje, onverwachts en soms overdonderend. Verliezen confronteren ons met onze kwetsbaarheid en de behoefte om te delen. Ook als die verliezen al langer geleden hebben plaatsgevonden.
Wij bieden tijdens deze bijeenkomsten een plek om onze kwetsbaarheid te delen én ook onze veerkracht. De veerkracht die nodig is om ons opnieuw te verbinden met het leven ondanks en soms dankzij onze verlieservaringen. Het is mogelijk om per keer te komen, maar je kunt ook alle bijeenkomsten bijwonen. De kosten bedragen 10,- per keer, voor de schilder- en viltworkshop geldt een toeslag van € 5,- ivm de materiaalkosten.
“Toch kan geen enkele rouwarbeid, ooit volledig worden afgerond. Er blijft altijd een rest over, iets onvergetelijks, waardoor we ons nooit helemaal kunnen losmaken van onze verliezen.” – Massimo Recalcati
19 oktober • Workshop ‘Kleur geven aan je rouw’ – in de rouw zitten soms ondanks verdriet ook klompjes goud verscholen. Kun je daar kleur aan geven?
In deze workshop ga je met beeldende middelen en oefeningen je verhaal uitdrukken, en daarvoor hoef je geen ervaring te hebben. Soms zegt een beeld meer dan vele woorden en is het fijn op een andere manier je gevoel te laten spreken. Wees welkom om op een beeldende manier jouw rouw toe te laten.
Begeleiding Eva Durlacher
Er geldt een toeslag van 5,- ivm materiaalkosten
Aantal deelnemers: min 5, max 12
tickets: €15 te verkrijgen: Hier







