Schuur, De Dresser, theater

De Dresser

Theo d’Or winnares Karina Holla speelt een acteur in crisis. Over grandeur en verval, roem en eenzaamheid, moed en vertwijfeling. Het tragikomische van de aftakeling van iemand die op zoek is naar het volmaakte.

Over theatervoorstelling De Dresser

De acteur staat op het punt zijn verstand te verliezen, hij vecht voor zijn leven en voor zijn passie voor theater. Hij heeft een zenuwinzinking, hij is verscheurd, hij is verdwaald in zijn eigen geheugenlabyrint. Aan de ene kant wil hij ophouden met spelen, aan de andere kant is hij verslaafd.

De Dresser is een collage-voorstelling met beeld, beweging, muziek en tekst en is in oktober 2023 in première gegaan. De voorstelling is een kijkje achter de schermen van de theaterwereld, aan de ene kant de magie, aan de andere kant de angst en de menselijke gevoeligheden en uiteindelijk de verbeeldingskracht die over het menselijke falen zegeviert.

Vr 11 okt Tickets te bestellen: Hier

20:00 uur
Normaal€ 19,50 | Vriend€ 17,50 | CJP€ 11,00 | Studenten€ 11,00 | JONGEREN <30 € 11,00

Schuur, De Dresser, theater

Schuur

Lange Begijnestraat 9
2011 HH Haarlem

  • Centrum
  • 20:00 uur
  • Vanaf €11

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

Schuur

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu