Jezelf helen, (opnieuw) uitvinden, een nieuwe balans vinden. Wederopstanding. Daar gaat de eerste gezamenlijke voorstelling van danser en choreograaf Junadry Leocaria en beeldend kunstenaar Richard Kofi over.
OVER DANSVOORSTELLING MI ALMA
In Mi Alma – ‘Mijn ziel’ in het Papiaments – raakt een paradijselijke staat van spirituele orde en balans bruut verstoord door boze krachten van buitenaf. Junadry fuseert West-Afrikaanse dansstijlen, Curaçaose tambu, waacking en hedendaagse dans in de zoektocht naar een vernieuwde staat van zijn die daarop volgt. Richard Kofi beweegt mee en brengt Junadry’s innerlijke wereld tot leven via tekst en geprojecteerde livetekeningen. Geïnspireerd door West-Afrikaanse mythologie en Afro-futuristische literatuur breekt hij de verhaallijn open en beïnvloedt tijd en ruimte.
Dit bijzondere duo-to-be-reckoned-with laat zien dat het slavernijverleden, het koloniaal verleden en mentale gezondheid met elkaar vervlochten zijn en dat verbeelding uitweg biedt.
Vrijdag 6 oktober en zaterdag 7 oktober om 20.00 uur Tickets: €11 en €17,50 (vroegboek)
Te bestellen via deze Link