Heerlijk 3 gangen walking dinner en 2 gangen theater
Vorig seizoen waren beide TheaterTapas avonden binnen enkele dagen uitverkocht. Daarom nu opnieuw vijf avonden in Verhalenhuis Haarlem: TheaterTapas! Twee overheerlijke theatervoorstellingen om over na te praten, omlijst door een drie gangen tapasdiner (met vegetarische optie) in de vorm van een walking dinner.
Marie Körbl & Iris Bakker ontmoetten elkaar in Zodiac de Musical en laten deze avond twee verschillende voorstellingen zien waarin je kan genieten van een divers palet aan disciplines en (muzikaal) materiaal.
Marie Körbl is in 2016 afgestudeerd van de opleiding Urban Contemporary (JMD) aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten. Daarna heeft ze een master gevolgd op Mountview Academy of Theatre Arts in Londen die zij in 2018 afrondde. Sindsdien was zij te zien in verschillende musicals en immersieve theaterprojecten zoals Sonneveld, Mamma Mia (UK), Hotel Wonderland en It Went Dark (Studio Puck van Dijk).
Iris Bakker is in 2020 afgestudeerd van de opleiding Muziektheater aan Codarts conservatorium Rotterdam. Sindsdien was zij te zien in verschillende musicals, films, series en theatervoorstellingen zoals Fun Home, Nieuw Zeer, Heartbeats, FILTER (trailervoorstelling Theater Oostpool). In 2020 is zij genomineerd voor de Musical Award Aanstormend Talent voor haar rol in Fun Home. Komend theaterseizoen zal zij te zien zijn in Gulliver’s Reizen door producent Maxtak in een regie van Marije Gubbels. Samen leven zij voor interdisciplinair theater. Ze streven naar de dunne lijn waarop zang, dans en spel elkaar versterken. Of het nou gaat om zelf-gecomponeerde muziek of radicale arrangementen, ritmische teksten of improvisatie, ze vertrekken altijd vanuit integratie en hun eigen interpretatie.
Vrijdag 6 oktober, 19:00 uur
Toegang €25 Te bestellen: Op deze site







