Workshop ‘Grip op lastig en agressief gedrag’

Grip op lastig en agressief gedrag is dichterbij dan je denkt!

Heb je tijdens je vrijwilligerswerk wel eens te maken met lastig, onbeschoft en agressief gedrag van bezoekers of klanten? Kom dan zeker naar deze workshop!

Agressiewerk.nl geeft via deze theaterworkshop inzicht en handvatten hoe om te gaan en te handelen als je geconfronteerd wordt met dit gedrag. De trainer en acteur zetten het lastige en agressieve gedrag neer in praktijksimulaties. Vervolgens ontvangen jullie tips, kennis en inzichten hoe te reageren en te de-escaleren.

Onderdelen die aan bod komen

Het veroorzaken en voorkomen van agressie
Stressmanagement
Het stoppen van eindeloze discussies
Regie houden en grenzen aangeven

Doelgroep:

Vrijwilligers die in hun werk wel eens te maken hebben met lastig, onbeschoft en/of agressief gedrag van bezoekers of klanten.

De trainer:

De training wordt gegeven door www.Agressiewerk.nl, een CRKBO geregistreerde instelling en aangesloten bij de NOBTRA. Agressiewerk wil bijdragen aan een veilige en respectvolle werkomgeving waarin ieder zich gezien en gehoord voelt. Zij zijn actief in de zorg, het bedrijfsleven, het onderwijs en in de dienstverlening.

Workshop ‘Grip op lastig en agressief gedrag’

Bibliotheek Zuid Kennemerland, Doelenzaal

Gasthuisstraat 32
2011 XP Haarlem

  • Centrum
  • 14 september
  • 13:30 - 16:30 uur
  • gratis
Vraag stellen Inschrijven

Deel deze activiteit

Initiatiefnemer

VWC-BUUV

Plaats jouw activiteit!

Organiseer je een activiteit en wil je die op Haarlem Ontmoet onder de aandacht brengen? Maak dan snel je eigen account aan! Samen maken we Haarlem nóg leuker.

Plaats nu